اپلیکیشن ها ( آموزش و ترفند )

آیا همستر کمبات پول عرضه می کند؟ ارزش سکه های همستر کمبات چگونه بالا می رود؟

منشأ این حجم از گسترش بازی «همستر کمبات» به آبان ۱۴۰۲ برمی‌گردد  که طی آن تکرار اولیه «نات کوئین» به عنوان نوعی ربات که از طریق تلگرام ارتباط برقرار می‌کرد معرفی شد. پس از آن، رباتی که کاربران را قادر می سازد با ضربه زدن بر روی یک سکه یک ارز دیجیتال به نام NOT COINS  تولید کنند، پس از چند ماه پس از انتشار NOT COINS  در صرافی ها توسط سازندگان بازی، وارد بازار تجارت شد. این مفهوم خاص به سرعت توجه قابل توجهی را برای «نات کوئین» به خود جلب کرد و در نتیجه راه را برای راه اندازی یک بازی جدید هموار کرد. همستر کمبات، که در ماه فروردین معرفی شد، در بین کاربران محبوبیت یافت. این بازی به وسیله تجربه نقد کردن نات کوین در صرافی ها، سرو صدای زیادی ایجاد کرد. کاربران می توانند با ضربه زدن روی صفحه تلفن خود در این بازی تلگرام سکه های مجازی کسب کنند. تبدیل سکه ها به پول واقعی بستگی به قیمت همسترکمبات در مبادله ها دارد. مشخص نیست که آیا بازی نتیجه موفقیت آمیز برای نات کوئین خواهد داشت یا خیر. ما در این مقاله از پارس قائم به شما نشان می دهیم که چگونه این سکه های بی ارزش همستر کمبات قرار است باارزش شود.

چگونه سکه های همستر کمبات ارزش پیدا می کنند؟

پشتیبان  همستر کمبات، تلگرام می باشد که با ضربه زدن روی همستر به کاربران سکه می دهد. تاریخ مشخصی برای توزیع توکن ها و ایردراپ برای بازی همستر کمبات هنوز نامشخص است، اگرچه در قسمت های مختلف این بازی ذکر شده که این ایردراپ به زودی انجام خواهد شد. روش توزیع توکن، ارزش سکه‌های فردی، و روند برداشت و فروش همستر کامبت هنوز در انتظار تصمیمات نهایی هستند. بعد از مدتی پشتیبان همستر کمبات این سکه جمع کردن را متوقف می کند و با شرکت های معتبری مانند شرکت اپل قرار داد می بندد که اگر مشتری برای خرید محصولی از شما، سکه همستر کمبات داشت شما آن را قبول کنید و من به جای آن سکه های همستر کمبات به شما پول نقد می دهم . پشتیبان همستر کمبات با این کار به سکه های خود ارزش می بخشد. تنها کسی که می تواند مقدار زیادی از این سکه ها را داشته باشد پشتیبان همستر کمبات است. و کاربر معمولی به اندازه ی آن مقداری که روی همستر ضربه زده اید می تواند سکه برای شما جمع آوری شود و آن را نقد کنید .

 

آیا همستر کمبات کلاه برداری است یا خیر  ؟

همستر یک ربات تلگرامی می باشد که هنوز چیزی راجب کلاهبرداری آن منتشر نشده است.

همستر چه زمانی عرضه می‌شود؟

بر اساس منابع متفاوتی از جمله خود همستر کمبات در تاریخ 11 تیر اطلاعات مفصلی درباره زمان عرضه ی لیست قیمت ها داده می شود. 

آیا بازی همستر کمبات رایگان است؟

بازی همستر کمبات در حال حاضر رایگان است و می توانید رایگان از این بازی سکه جمع آوری کنید. اما به احتمال خیلی زیاد به زودی امکان دریافت سکه به صورت رایگان حذف می شود و بعد از ارزش پیدا کردن این ارز تازه تولید شده  فقط با پول می شود سکه دریافت کرد.

آیا همستر کمبات امنیت دارد؟

در حال حاضر با توجه به اینکه ربات همستر کمبات مشخصات خاصی از ما نمی خواهد و امکان وجود کلاه برداری در این مسیر بسیار کم است اما باید حواسمان به ادامه ی داستان باشد، چپون ممکن است همه چیز برخلاف ایده ها و نظرهای موجود پیش برود و همستر در این مسیر دس به کلاه برداری بزند و باعث پایین آمدن امنیت مشخصات و داده های کاربرانش شود. پس د رآینده اگر اطلاعات یا دسترسی نامربوطی از شما خواست بدون تحقیقات قبلی وارد این مرحله نشوید.

همستر کمبات بازی است یا منبع پول در آوردن؟

همستر در واقع به گفته ی پشتبان خود، یک ارز در حال پیشرفت می باشد که خود کاربران همستر دارند ارزش این ارز را با ضربه زدن و جمع آوری سکه بالا می برند و شکل و شمایل دریافت رایگان سکه های این ارز به حالت بازی در آمده است تا یک حس خوب رو به کاربران خودش القا کند تا این کار برای آنها خسته کننده نباشد.

آیا برای خرید کارت های همستر کمبات پول پرداخت کنیم یا خیر؟

تا زمان به نتیجه رسیدن این سیستم و تحقق یافتن وعده های پشتیبان بهتر است کاربران هیچگونه انتقال پول به این برنامه یا ربات را در مسیر آن خرج نکنند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *